در دنیای امروز یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

  • از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط موثر میان اعضای یک سازمان استفاده کرد بصورتی که هر یک از اعضا در هرجا که باشند بتواندد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمانی دست پیدا کنند،از آخرین اخبار مطع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.
  • همچنین شما می توانید با در اختیار داشتن یک سایت خوب و مناسب و کارا فعالیت شرکت خود را به دیگران معرفی کنید و از این طریق مشتریان را با محصولاتی که ارائه می دهید آشنا سازید.

به این ترتیب در اختیار داشتن یک سایت مناسب می تواند برای شما بسیار سودمند باشد و شما را به سمت رشد و ترقی و رسیدن به اهدافتان هدایت سازد.

طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، طراحی سایت با گرافیک اختصاصی

می‌دانیم که کلمه‌ی “وب” به معنای پیوستگی شبکه‌های کامپیوتری برای به اشتراک گذاشتن محتواست و کلمه‌ی “سایت” به معنی یکی از واحدهای تشکیل‌دهنده‌ی این شبکه‌ی جهانی است

نظر به پیچیدگی نسبی و تنوع بسیار زیاد در امر طراحی وب‌سایت‌، لازم است که ما طراحان و شرکت‌های دست‌اندرکارِ این رشته، برطرف شدن نیازهای واقعی مشتری را بر مهارت یا منافع بیشتر در طراحی نوع خاصی از سایت ترجیح دهیم. خوشبختانه امروزه خود شما به عنوان مشتری و سفارش‌دهنده‌ی طراحی چنین وب‌سایت هایی می‌توانید با استفاده از جستجو در اینترنت تا حدی به زیر‌و‌بم مسایل مربوط به طراحی وب‌سایت مورد نظر خود پی ببرید ولی با این‌همه، نکات ریز و پوشیده‌ای نیز وجوددارند که ما سعی می‌کنیم در این‌جا به طرزی ساده و مختصر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کنیم، زیرا باتوجه به گستردگی و کیفیت کار خود بر این باوریم که هر قدر اطلاعات شما در مورد طراحی ‌وب‌سایت بیشتر شود شانس ما برای انتخاب شدن به عنوان طراح وب‌سایت شما نیز افزایش می‌یابد.

به دلیل رشد روزافزون کسب‌و‌کار در فضای آن‌لاین و کم شدن سهم دنیای فیزیکی در امور مربوط به تجارت و خرید‌و‌فروش، هرقدر زودتر اقدام به افتتاح سایت کسب‌وکار خود کنید، همان‌قدر در فضای مجازی سابقه‌ی بیشتری برای خود مهیا کرده‌اید. پس برای ارتباطات و رشد بیشتر در کسب‌و‌کاری که در آن فعالیت می‌کنید یا در رشته‌ای که به آن علاقمند هستید، تقریباً ناگزیر از داشتن یک وب‌سایت می‌باشید.

 

 

از نمونه وب سایت های طراحی شده در بخش  نمونه کارها   دیدن فرمایید.

و برای ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره از طریق صفحه  تماس با ما  اقدام کنید.